Hakkımızda

Şirketimiz 2006 yılında Cesur ÖZDOĞAN tarafından kurulmuştur. Firmamız ikitelli OSB de hizmet vermektedir. Sektörde deneyimli satış elemanları ve güçlü alt yapısı ile yüzey işlem alanında çalışan saygın firmalardan biridir. Geniş stok alanı ve dağıtım ağıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

Firmamızın ana odak noktası yüzey işlem makineleri imalatı ve bunlara ait aşındırıcıların ithalat ve satışını kapsar. Bunu biraz daha detaylandırırsak; kumlama makineleri imalatı ve bunlarda kullanılan aşındırıcı malzemelerin tedariki vardır. Ayrıca yüzey işlem alanında önemli yeri olan vibrasyon makinesi imalatı ve bunlarda kullanılan taş ve sıvıların müşterimize sağlanması da önemli bir hizmet alanımızı kapsamaktadır.

Firmamız makine imalatı ve bu makinelerde kullanılan sarf malzemelerinin en uygun fiyat ve kalitede müşteriye sunmayı amaç edinmiştir. Özellikle yüzey işlem sektöründe uzmanlaşmış bir konum dayız.

Skills

Neden Biz

Yılların verdiği tecrübemizle neden bizimle çalışmanız gerek.

Tecrübeli

Şirketimiz 2006 yılında kurulmuştur. Yaklaşık olarak 15 yıllık bir tecrübemizle ve sahaya hakimliğimizle sizlere hizmet veriyoruz.

Güvenilir

Çalıştığımız her müşteri bizim için çok önemlidir. Bu nedenle her müşterimizle samimiyiz. Bunun karşılığındada güvenlerini kazanıyoruz.

Kaliteli

Son teknoloji makinelerimizle, alanında uzman çalışanlarımızla sizlere en kaliteli ürünlerimizi sunuyoruz..

Ürünlerimiz

Yılların verdiği tecrübemiz ve kalitemizle sizlere sunduğumuz ürünlerimize göz atın...

TEKLİF AL

Aşağıdaki formu doldurarak ürünlerimiz hakkında bilgi veya teklif alabilirsiniz.